Newsletter

Skąd dowiedziałeś się o produktach Dębowej Alei?

Smoła bukowa

Przywabiacze zwierzyny

Cena:12,00
wysyłka na bieżąco
Zadaj pytanie dot. produktu

Smoła bukowa jest skutecznym środkiem do wabienia zwierzyny czarnej oraz płowej. Jej główną zaletą jest zapach oraz właściwości ochronne dla skóry zwierząt. Stosowana w okolicach kąpielisk i babrzysk stanowi nie lada atrakcję dla zwierzyny.

Aby skutecznie korzystać z walorów smoły bukowej należy jednak wiedzieć w jaki sposób ją stosować, gdyż zwykłe wylanie lub posmarowanie kilku krzaków nie przyniesie nam oczekiwanych efektów.

Smołę bukową należy nanosić na drzewa używane przez zwierzynę do wycierania po zażytej kąpieli. W ten sposób będą one efektywnie z niej korzystać będąc częstymi gośćmi kąpielisk. Smołę można stosować przez cały sezon. Szczególną efektywnością cieszy się u odyńców budujących swój pancerz w okresie przedhuczkowym oraz u byków w okresie rykowiska. Zabieg nanoszenia smoły należy powtarzać w co kilkutygodniowych odstępach w zależności od stopnia wykorzystania przez zwierzynę.


UWAGA: Produkt szkodliwy dla zdrowia. W przypadku spożycia lub dostania do oczu należy skontaktować się z lekarzem. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Pojemność butelki: 200ml.

 

Polecamy także:

BUCHTER - dzicze owoce
16,00
BUCHTER - ekstra kukurydza
16,00
BUCHTER - leśne przysmaki
16,00
BUCHTER - polna uczta
16,00
SKROFEX (Pomarańczowy)
24,00
SKROFEX (Zielony)
24,00
FIDER Eko
199,00
FIDER Pro
259,00
 
 

Komentarze: