Newsletter

Skąd dowiedziałeś się o produktach Dębowej Alei?

FFUUK - odstraszacz na dziki w płynie

Odstraszacze zwierzyny

Cena:22,00
wysyłka w ciągu 3 dni
Zadaj pytanie dot. produktu

Skuteczne odstraszanie dzików


Ffuuk to sprawdzony silny i długotrwały płyn odstraszający dziki, stworzony by w znacznym stopniu ograniczać negatywne efekty synantropizacji tego gatunku. Produkt powstał w oparciu o odpowiednio skondensowaną mieszankę woni zniechęcających dziki do żerowania oraz budzących ich niepokój. Preparat Ffuuk sprawia, że dziki po wyczuciu bardzo silnego, specyficznego zapachu niechętnie wchodzą na zabezpieczony nim teren.

Ffuuk jest środkiem selektywnym (!), co oznacza, że jego działanie opiera się na odstraszaniu dzików, nie powodując zbytniego niepokoju w innych populacjach. Ffuuk jest produktem ekologicznym, biodegradowalnym, a także nie jest uciążliwy dla człowieka, dzięki czemu może być stosowany w okolicach gospodarstw ludzkich.

Dodatkowym atutem Ffuuka, jest jego poręczne i praktyczne opakowanie - butelka 50 ml. z atomizerem - które sprawia, że jego użycie jest niezwykle łatwe, wygodne i bezpieczne.

Jak stosować odstraszacz dzików Ffuuk?


Preparat Ffuuk należy dawkować za pomocą załączonego atomizera poprzez spryskanie jednorazowo od 4 do 8 razy np. na bawełniana szmatkę (umieszczoną następnie na paliku) lub jakikolwiek inny naturalny obiekt (pieniek, kora drzewa, kamień, itp.). Odległość pomiędzy spryskanymi Ffuukiem miejscami nie powinna być większa niż 20 metrów.

Jednorazowe spryskanie Ffuukiem wystarcza na utrzymanie odstraszającego dziki zapachu przez ok. 7 dni (przy dobrej, bezwietrznej i suchej pogodzie). W razie deszczu lub silnego wiatru Ffuuk należy rozpylać częściej. Stosowanie naprzemienne z odstraszaczem na dziki Ffuuk Zielony, spowoduje że dziki, zaniepokojone wonią zrezygnują z poszukiwania pokarmu na zabezpieczonym terenie. Dodatkowo, nie przyzwyczają się do stale utrzymującego zapachu odstraszającego.

Jedna buteleczka Ffuuka (50ml.) wystarcza na zabezpieczenie linii terenu o długości 100m. przez ok. 2 miesiące.

 

Polecamy także:

FFUUK Zielony - odstraszacz na dziki w płynie
24,00
Wyjąca Teściowa - elektroniczny odstraszacz na dziki
119,00
Elektryzator do Pastucha Elektrycznego na Dziki - 2 dżule
296,00
Pastuch Elektryczny na Dziki (zestaw 500m.)
389,00
Pastuch Elektryczny na Dziki (zestaw 1000m.)
489,00
Pastuch Elektryczny na Dziki (zestaw 1500m.)
578,00
Pastuch Elektryczny na Dziki (zestaw 2000m.)
673,00
   
 

Komentarze: