Newsletter

Skąd dowiedziałeś się o produktach Dębowej Alei?

Wyjąca Teściowa - elektroniczny odstraszacz na dziki

Odstraszacze zwierzyny

Cena:119,00
wysyłka w ciągu 7 dni
Zadaj pytanie dot. produktu

Odstraszacz zwierzyny "Wyjąca Teściowa"


"Wyjąca Teściowa" to mikroprocesorowy system odstraszający zwierzynę wyposażony w czujniki zmierzchowe, ruchowe oraz syrenę dźwiękową. Wkroczenie po zmroku zwierzyny w obszar czuwania urządzenia (o rozpiętości ok. 20m.) rozpoczyna emisję odstraszającej serii dźwięków o dużej sile i odpowiednio dobranym paśmie częstotliwości.

Dodatkowo urządzenie, co 15 minut, emituje dźwięki odstraszające zwierzynę, aby zapobiec ewentualnemu wejściu zbliżającej się zwierzyny w szkodę lub spłoszyć tą która znajduje się poza obszarem czujnika ruchu.

"Wyjąca Teściowa" uruchamia się automatycznie po zmierzchu. Natomiast w okresie dziennym urządzenie przechodzi automatycznie w stan hibernacji, aby maksymalnie zaoszczędzić pobór energii.

Używanie odstraszacza zwierzyny "Wyjąca Teściowa"


Urządzenie zasilane jest czterema bateriami 'paluszkami', które pozwalają na działanie przez okres około dwóch miesięcy. Stan naładowania baterii sygnalizowany jest za pomocą sygnalizatorów diodowych znajdujących się na obudowie urządzenia.

"Wyjąca Teściowa" jest niezwykle skutecznym urządzeniem zmniejszającym rozmiary szkód wyrządzanych przez zwierzynę, a prostota montażu oraz niemal bezobsługowe funkcjonowanie, powoduje, że powinna stać się nieodzownym wyposażeniem każdego kogo dzika zwierzyna odwiedza nieproszona.

 

Polecamy także:

FFUUK - odstraszacz na dziki w płynie
22,00
Elektryzator do Pastucha Elektrycznego na Dziki - 2 dżule
296,00
 
 

Komentarze:

koter

2014-06-08 00:13

teściowa naprawde działa